پدیکور

پدیکور

پدیکور به معنای اصلاح ناخن‌های پاست که باعث زیبایی و جلوگیری از رشد میکروب در پا می‌شود. پدیکور به عنوان روشی درمانی مراقبتی برای حفظ سلامت و زیبایی پاها شناخته می‌شود. در این فرایند، پوست مرده و پینه‌های پا از بین می‌روند و ناخن‌های شما نیز شکل می‌گیرند و مرتب می‌شوند.

پدیکور‌هایی که امروزه اجرا می‌شوند، اغلب دو بخش کف‌سابی و پدیکور ناخن را دربر می‌گیرند. در بخش کف سابی، از ابزار و محصولات تخصصی برای از بین بردن پینه و ترک پا استفاده می‌شود.

این بخش، ناخن‌ها را برای مراحل پدیکور آماده می‌نماید. پس از کفسابی، پدیکور آغاز می‌شود که ویژه اجرای لاک و طراحی روی ناخن‌های پا است.

کفسابی

همانطور که پیش‌تر هم اشاره شد، کفسابی نخستین بخش پدیکور پاها را به خود اختصاص می‌دهد. پاهای ما در طول روز هنگان راه رفتن، دویدن و حتی نشستن، فشار زیادی را تحمل می‌کنند. از طرفی، کف پا اغلب با زمین و محیط‌های خشن در ارتباط است و خیلی سریع تحت تاثیر آسیب‌های محیطی قرار می‌گیرد.

به همین خاطر است که اغلب افراد با مشکلاتی از قبیل ترک پا، پینه و زبری کف پا مواجه هستند. اما جای نگرانی نیست. تدارک دیدن حوضچه پدیکور در سالن زیبایی هاویرا و انجام این خدمات توسط همکاران حرفه­ای، می‌تواند تمام این مشکلات را حل کند.

نمک، کوکتل، پلی ژل و کولوس ریموور، رنده پا، سوهان پا، سنگ پا، ناخنگیر، ابزار جدا کننده انگشتان پا، کوتیکول نیپر و … متریال و ابزار مخصوص پدیکور و کفسابی هستند.

ویژگی شایان ذکر اینکه؛ در سالن زیبایی هاویرا، در لاین ناخن به دلیل حساسیت بالای موضوع، بیشتر از هر لاین دیگری، مرتباً تمامی ابزار کار ضدعفونی و گندزدایی می­ شود تا از ابتلا و انتقال بیماری­ های پوستی احتمالی جلوگیری شود.

سخن پایانی

ریسک پذیری در انتخاب مراکز زیبایی و آرایشی جایز نیست. هرگونه اشتباه می‌تواند علاوه بر ظاهرتان، سلامت پوست، مو، ناخن و حتی چشمانتان را تاحد زیادی مخدوش کند. بنابراین، با مراجعه به سالنی معروف، معتبر و خوش‌سابقه از بروز چنین تجربه‌های ناخوشایندی جلوگیری کنید و روز به روز زیباتر از قبل شوید.

انستیتو زیبایی هاویرا، از شما عزیزانی که این مرکز را جهت خدمات آرایشی، زیبایی و آموزشی انتخاب نموده اید پیشاپیش تشکر کرده و به امید ارائه بهترین و جدید ترین خدمات منتظر دیدار مجدد شما می­باشد .