مانیکور و کاشت ناخن

مانیکور و کاشت ناخن

به جرات می­توان گفت یکی از محبوب‌ترین خدمات آرایشگاه‌های زنانه، خدمات مانیکور و کاشت ناخن همچنین طراحی و دیزاین ناخن های دست و پا است.

مانیکور چیست؟

مانیکور به معنای آرایش ناخن‌های دست است که شامل سوهان‌کشی و گرفتن پوست‌های مرده­ی اطراف ناخن می‌شود. کاشت، طراحی و دیزاین ناخن نیز چند سالی است که روز به روز به محبوبیت آن اضافه می­شود.

تعداد زیادی از بانوان برای داشتن دست و ناخن­های زیبا و مرتب از این خدمات استفاده می­کنند.

کاشت ناخن

کاشت ناخن صنعتی گسترده است که هر روز دستخوش تغییرات پیشرفته‌تری می‌شود.

ابزار و مواد کاشت نیز، از این قاعده مستثنی نیستند. با توجه به سیر پیشرفت این صنعت، مواد کاشت تغییرات چشمگیری را پشت سر گذاشته‌اند.

به همین خاطر است که امروزه شاهد ارائه چندین مدل کاشت ناخن‌ هستیم که محبوب‌ترین آن­ها عبارتند از:

  • کاشت ناخن اکریلیک
  • کاشت ناخن ژل
  • کاشت ناخن فایبرگلاس یا ابریشمی

در مجموعه هاویرا، در حال حاضر 2 نوع کاشت اول و روش استحکام سازی ناخن (لمینیت ناخن) به همراه انواع طراحی و دیزاین انجام می­ شود.

ویژگی شایان ذکر اینکه؛ در سالن زیبایی هاویرا، در لاین ناخن به دلیل حساسیت بالای موضوع، بیشتر از هر لاین دیگری، مرتباً تمامی ابزار کار ضدعفونی و گندزدایی می­ شود تا از ابتلا و انتقال بیماری­ های پوستی احتمالی جلوگیری شود.

سخن پایانی

ریسک پذیری در انتخاب مراکز زیبایی و آرایشی جایز نیست. هرگونه اشتباه می‌تواند علاوه بر ظاهرتان، سلامت پوست، مو، ناخن و حتی چشمانتان را تاحد زیادی مخدوش کند. بنابراین، با مراجعه به سالنی معروف، معتبر و خوش‌سابقه از بروز چنین تجربه‌های ناخوشایندی جلوگیری کنید و روز به روز زیباتر از قبل شوید.

انستیتو زیبایی هاویرا، از شما عزیزانی که این مرکز را جهت خدمات آرایشی، زیبایی و آموزشی انتخاب نموده اید پیشاپیش تشکر کرده و به امید ارائه بهترین و جدید ترین خدمات منتظر دیدار مجدد شما می­باشد .