پارافین تراپی

پارافین تراپی چیست ؟

همیشه راه­هایی برای نتیجه بهتر وجود دارد، پارافین تراپی یک روش درمانی برای رفع خشکی و تیرگی پوست دست و پا و بدن است.

از این روش درمانی معمولاً در سالن‌های زیبایی و اسپاها برای مرطوب کردن، نرم کردن و صاف کردن پوست دست و پا استفاده می‌شود. این روش به این شکل است که باید دست‌ها و پاهای خود را در موم پارافین ذوب‌شده فرو کنید.

البته نگران سوختگی نباشید، چون موم پارافین حاوی روغن پارافین است و بنابراین نرم است و در دماهای پایین‌تر (۴۷ درجه سانتی گراد تا ۶۴ درجه سانتی گراد) ذوب می‌شود.

در واقع موم پارافین ذوب ‌شده به پوست احساس گرما و آرامش می‌دهد. موم پارافین مثل یک لایه اضافی روی پوست عمل می‌کند که جلوی از دست دادن رطوبت را می‌گیرد، به همین دلیل پوست دست و پا به‌مرور زمان نرم و روشن می‌شود.

مزایای پارافین تراپی

پارافین قادر به جذب و حفظ مقدار زیادی گرما است. به همین دلیل درمان با موم پارافین مزایای دیگری مانند درمان آرتریت، روماتیسم و دردهای جزئی دارد

چون پارافین ظرفیت گرمایی بالایی دارد، انرژی مورد استفاده برای ذوب شدن موم پارافین در آن ذخیره می‌شود و هنگامی‌که لایه موم در اطراف پوست خنک شد و یک لایه عایق تشکیل داد، گرما را به عمق مفصل یا ناحیه آسیب‌دیده منتقل می‌کند.

بنابراین این روش نه ‌تنها برای زیبایی بلکه برای تسکین عضلات و مفاصل و تسهیل گردش خون در دست و پا مفید است. بااین‌حال، درمان با موم پارافین به افراد مبتلا به فشارخون بالا، دیابت یا واریس توصیه نمی‌شود.

در سالن زیبایی هاویرا، انجام خدمات پارافین تراپی توسط همکاران مجرب انجام و نهایت ریلکسی و آرامش را با انجام این خدمت به شما مشتری عزیز هدیه می­دهند.

سخن پایانی

ریسک پذیری در انتخاب مراکز زیبایی و آرایشی جایز نیست. هرگونه اشتباه می‌تواند علاوه بر ظاهرتان، سلامت پوست، مو، ناخن و حتی چشمانتان را تاحد زیادی مخدوش کند. بنابراین، با مراجعه به سالنی معروف، معتبر و خوش‌سابقه از بروز چنین تجربه‌های ناخوشایندی جلوگیری کنید و روز به روز زیباتر از قبل شوید.

انستیتو زیبایی هاویرا، از شما عزیزانی که این مرکز را جهت خدمات آرایشی، زیبایی و آموزشی انتخاب نموده اید پیشاپیش تشکر کرده و به امید ارائه بهترین و جدید ترین خدمات منتظر دیدار مجدد شما می­باشد .