دپیلاسیون

اپیلاسیون

پوست خانم­ها بوم نقاشی زیبایی آن­هاست و به همین خاطر تلاش برای حفظ این زیبایی ارزشمند است، اپیلاسیون فوق حرفه­ ای معمولی و دائمی با استفاده از لوازم و پک­های یک بار مصرف، در سالن زیبایی هاویرا پوستی لطیف و سالم را به شما هدیه می دهد.

خیلی از روش ­ های رفع موهای زائد بدن عواقبی دارد که منتج به ضخیم شدن موها، خشکی پوست، خارش، جوش و … می ­شود. یکی از این چالش­ها موهای زیر پوستی است.

موهای زیرپوستی در ابتدا مانند یک نقطه‌ی قرمز رنگ کوچک به نظر می‌رسند. رفع موی زیرپوستی در اسرع وقت از تبدیل آن به یک آبسه جلوگیری می‌کند.

اقدامات پس از اپیلاسیون

باید ها و نباید ها

۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از وکس، نباید حمام آفتاب، سونا و شنا انجام دهید.

به طور کلی نباید پوستتان در معرض آلودگی، حرارت و آب قرار گیرد.

همچنین تا ۳ روز بعد از وکس بدن، از لیف کشیدن و شستن پوستتان با اسفنج خودداری کنید، زیرا اینکار ممکن است باعث ایجاد کبودی و یا حتی خون مردگی در پوست شود.

بلافاصله بعد از وکس، از دئودورانت‌ها، لوسیون‌ها، شوینده‌های معطر، مرطوب کننده و عطر روی پوستتان استفاده نکنید.

زیرا پوست در اثر وکس نازک و تحریک می‌شود و این مواد با نفوذ در آن، این تحریک را بیشتر می‌کنند و ممکن است مواد آن جذب پوست و ایجاد ناراحتی کند.

لوسیون برنزه، لوازم آرایش قلیایی، محصولات بعد از اصلاح حاوی الکل و صابون‌ها، غشاء نازکی بر روی بدن به جا می‌گذارند که می‌تواند موجب رشد موهای زیرپوستی شود. بهتر است به مدت حداقل ۴۸ ساعت پس از اپیلاسیون از استفاده کردن از این مواد اجتناب کنید.
ماندگاری
مدت زمان انجام
عوارض

سخن پایانی

ریسک پذیری در انتخاب مراکز زیبایی و آرایشی جایز نیست. هرگونه اشتباه می‌تواند علاوه بر ظاهرتان، سلامت پوست، مو، ناخن و حتی چشمانتان را تاحد زیادی مخدوش کند. بنابراین، با مراجعه به سالنی معروف، معتبر و خوش‌سابقه از بروز چنین تجربه‌های ناخوشایندی جلوگیری کنید و روز به روز زیباتر از قبل شوید.

انستیتو زیبایی هاویرا، از شما عزیزانی که این مرکز را جهت خدمات آرایشی، زیبایی و آموزشی انتخاب نموده اید پیشاپیش تشکر کرده و به امید ارائه بهترین و جدید ترین خدمات منتظر دیدار مجدد شما می­باشد .