زیبایی یک کلمه است اما داشتن رضایت از وضعیت ظاهری می­تواند حال خوبی را به ما عطا نماید. از این رو آرایش چه با هدف استتار و چه با هدف زیبایی، قرن­هاست که در بین فرهنگ­های مختلف استفاده می­ شود.

علم روان شناسی بر فواید و نقش زیبایی در ایجاد اعتماد به نفس و بهبود وضعیت عاطفی و بهتر زیستن تأکید دارد، آرایش کردن می­تواند باعث ایجاد احساسات خوشایند و لذت بخش شود. نقش مهم آرایش در ارتباطات و زندگی شخص این الزام را پدید می­آورد که در انتخاب سالن زیبایی خود دقت و حساسیت زیادی داشته باشید، تعهد به اصول مشتری مداری و رضایت کامل مشتریان نقطه قوت ما در سالن زیبایی هاویرا است. مجموعه­ی زیبایی هاویرا به غیر از حفظ ظواهر به نکته کلیدی و بسیار مهم دیگری در این حرفه توجه دارد و آن اینکه، ایجاد حال خوب مهم تر از منافع مالی است.

لذا؛ تحقق این امر با مشاوره، برنامه ریزی و اجرا، پشتیبانی محقق خواهد شد.

 • 1

  ابتدا مشاوره می‌دهیم

  به مجموعه هاویرا خوش آمدید، جایی که ما معتقدیم به مشتریان خود قدرت میدهیم تا بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشند. قبل از استفاده از هرگونه خدمات، تیم ما آمادگی لازم را برای ارائه مشاوره رایگان در تمامی زمینه­ها را دارند تا شما بتوانید بهتر تصمیم بگیرید و در نهایت بالاترین کیفیت خدمات را دریافت نمایید.

 • 2

  برنامه ریزی و اجرا می کنیم

  بعد از ارائه مشاوره­ اصولی و در نهایت تصمیم­گیری برای انجام، بهترین خدمات با بالاترین کیفیت تقدیم شما می­گردد.

  2

 • 3

  پشتیبانی می کنیم

  معتقدیم که خدمات عالی به مشتریان کلید ایجاد روابط قوی با مشتریان است. ما برای گوش دادن به نیازها و ترجیحات شما وقت می­گذاریم و برای رسیدن به ظاهر دلخواه با شما همکاری می­کنیم.