رضایت مشتریان و هنرجویان سرمایه ماست.

هدف اصلی سالن زیبایی هاویرا از دیرباز “رضایتمندی و انتقال حال خوب به مشتریان عزیز” بوده و هست. بنابراین استفاده از متدهای روز دنیا بر پایه تجربه در جهت کسب حداکثر رضایت مشتریان و مشتری مداری یکی از اصلی­ترین اصول کار این مجموعه محسوب می­گردد.

تعهد اولین اولویت است

تعهد به رفع نیازهای مشتریان با حداکثر کیفیت و کسب رضایت­مندی آن­ها در ابعاد مختلف، توسط تیم مشاوران و کادر اجرایی با تجربه و متخصص دستیابی به این هدف را محقق نموده است.

شما نیز در صورت کسب خدمات زیبایی از سالن هاویرا تجربه‌ی فضایی آرامش بخش  و کیفیت بالای خدمات در همه‌ی بخش‌های زیبایی را خواهید داشت! هدف ما ارائه یک تجربه استثنایی به شما است که باعث می شود بارها و بارها پیش ما برگردید.

چشم انداز مجموعه زیبایی هاویرا

چشم انداز مجموعه زیبایی هاویرا، گسترش فعالیت و ارائه خدمات از طریق شعبات خود می­باشد که امید است با تلاش فراوان برای کسب رتبه برتر در جهت رضایت مراجعه کنندگان محقق گردد.

مجوعه هاویرا همواره در صدد بوده تا خدماتی خاص را در محیطی مجهز و پاکیزه به شما که شایسته بهترین­ها هستید، ارائه دهد و در راه رسیدن به رضایتی زیبا، استفاده از بهترین مواد آرایشی و بهداشتی در کنار پرسنل متخصص، مجرب و متعهد کمک می کند تا قابی از یک خاطره زیبا برای ما و شما ساخته شود.

بنابراین؛ نیازسنجی دقیق از انتظارات مشتریان و نظرسنجی مداوم از میزان رضایت ایشان، ارتقاء کیفیت خدمات با قیمت گذاری معقول و منصفانه، تاکید بر بروز بودن مهارت کارکنان موجب گردید تا هاویرا بتواند خیلی سریع نام خود را بعنوان یکی از بهترین سالن­های زیبایی کرج معرفی نماید.

ریسک پذیری در انتخاب مراکز زیبایی و آرایشی جایز نیست. هرگونه اشتباه می‌تواند ظاهرتان و سلامت پوست و موها را تاحد زیادی مخدوش کند. بنابراین، با مراجعه به سالنی معروف، معتبر و خوش‌سابقه از بروز چنین تجربه‌های ناخوشایندی جلوگیری کنید و روز به روز زیباتر از قبل شوید.

انستیتو زیبایی هاویرا، از شما عزیزانی که این مرکز را جهت خدمات آرایشی، زیبایی و آموزشی انتخاب نموده اید پیشاپیش تشکر کرده و به امید ارائه بهترین و جدید ترین خدمات منتظر دیدار مجدد شما می­باشد .