آرایش دائم

آرایش دائم چیست ؟

یکی از بروزترین روش­ های طراحی صورت، روش فیبروز است. در روش فیبروز حرفه­ای که در واقع یک نوع آرایش نیمه دائمی محسوب می­شود، نقاط ضعف صورت از جمله بخش­های خالی، نامتوازن و … رفع شده و نقاط قوت برجسته­تر دیده می­شوند. در این روش که بسیار شبیه روش قدیمی تتو است، از بروزترین مواد با رنگ دهی بالا استفاده می­شود.

انواع فیبروز

  • فیبروز خط و رژ لب
  • فیبروز ابرو
  • فیبروز بن مژه
  • فیبروز خط چشم
بعدقبل

تقارن ابرو ها در آرایش دائم

تقارن ابرو ها یکی از مهم ترین چالش­هایی است که بانوان با آن مواجه هستند اما از آن مهم تر انتخاب مدل ابرویی است که به فرم صورت برازنده باشد. مدل­های شمشیری، کمانی، صاف و … همگی در عکس­ها و نمونه­هایی که میبینیم زیبایی خاص خودشان را دارند اما بسته به فرم صورت مربعی، پهن، کشیده و … انتخاب نوع ابرو هم متفاوت است. در واقع مدل ابرو به عنوان یک مکمل برای متعادل سازی ابعاد صورت و زوایای آن در نظر گرفته می­شود.

مرکز تخصصی آرایش دائم هاویرا مفتخر است که خدمات میکروبلیدینگ (Microblading)، آرایش نیمه دائم و یا هاشور ابرو را با بهترین کیفیت و صدها نمونه کار با مواد و تیغ استاندارد به روش فیبروز Phibrows ارائه دهد.

در ابتدا فیبروز ابرو برای پرکردن فضای خالی تاج، دم ابرو، پهن کردن ابرو و … استفاده می­شد. اما رفته رفته با گسترش این لاین از خدمات زیبایی استفاده از فیبروز در بخش­های دیگر مانند آرایش چشم و لب نیز رایج شد.

در حال حاضر استفاده از فیبروز به عنوان رژ لب یکی از مزایایی است که این روش به دنبال دارد و رنگ صورت حتی بدون آرایش را زیباتر به نظر می رساند. فیبروز بن مژه و ابرو نیز از دیگر لاین­هایی است که می توان به زیبایی هر چه بیشترچشم و ابرو پرداخت. ماندگاری فیبروز به جنس مواد و مهمتر از آن جنس پوست بستگی دارد و زمان ترمیم را مشخص می­کند. برای استفاده از فیبروز چند نکته ظریف وجود دارد که زیباجویان باید در نظر داشته باشند. و تمامی نکات لازم حین مشاوره قبل از شروع خدمات و پس از اتمام کار به مشتریان عزیز ارائه می­گردد.

سخن پایانی

ریسک پذیری در انتخاب مراکز زیبایی و آرایشی جایز نیست. هرگونه اشتباه می‌تواند علاوه بر ظاهرتان، سلامت پوست، مو، ناخن و حتی چشمانتان را تاحد زیادی مخدوش کند. بنابراین، با مراجعه به سالنی معروف، معتبر و خوش‌سابقه از بروز چنین تجربه‌های ناخوشایندی جلوگیری کنید و روز به روز زیباتر از قبل شوید.

انستیتو زیبایی هاویرا، از شما عزیزانی که این مرکز را جهت خدمات آرایشی، زیبایی و آموزشی انتخاب نموده اید پیشاپیش تشکر کرده و به امید ارائه بهترین و جدید ترین خدمات منتظر دیدار مجدد شما می­باشد .