ویتامینه کردن مو

بسترسازی و ویتامینه کردن مو های آسیب دیده

بستر سازی و ویتامینه کردن مو در واقع اعمال و آماده سازی مو قبل از انجام هرگونه مواد شیمایی چون رنگ کردن مو و یا کراتین کردن موهاست.

آسیب موها اکثرا در بخش انتهای آن جای که پیوندهای ملوکولی شکل میگیرد و یا دربخش میانی یا کورتکس مو قرار دارد و منجر می‌شود تا موها دچار خشکی و وزی ، کشسان، دمیج، شکننده و از بین رفتن پیوندهای گوگردی شوند. باید قبل از اعمال هرگونه مواد شیمایی بر روی موها حتما بستر سازی و ویتامینه کردن مو صورت گیرد.

این کار در واقع زمینه کاملی را برای احیا و بازسازی و هیدارته شدن به موها می‌دهد و سبب می‌شود موها هنگام  کراتینه کردن و یا رنگ و دکلره دچار  ریزش و آسیب شدید قرار نگیرند.

علت ویتامینه کردن مو

همان طور که گفته شد بسترسازی موها با پروتئین تراپی، بوتاکس تراپی، و پلکس­ها صورت می­گیرد که هرکدام از این نوع درمان هم بستگی به نوع موها دارد اگر موها دچار آسیب دیدگی  چون خشکی و وزی باشد از پروتئین تراپی و یا بوتاکس تراپی استفاده می‌کنیم

و اگر دچار آسیب شدیدی باشد پلکس­ها می‌تواند چاره­ای برای حل این مشکل باشد.

و یا اگر موها دچار کشسان و آسیب دیدگی باشد ابتدا باید پلکس­تراپی انجام شود و بعد پروتئین یا بوتاکس تراپی صورت گیرد.

بنابراین، هر کدام از موارد یاد شده در جایگاه اصلی خود کاربرد دارد، و با شناخت اصولی و تشخیص درست نوع آسیب، باید نسبت به انتخاب روش درمانی مناسب و اجرای آن عمل اقدام نمود.

متخصصان ما در لاین مو، با ارائه بهترین خدمات و با استفاده از بهترین و با کیفیت­ترین متریال برای داشتن موهایی شاداب و سالم همواره همراه شما زیباجوی عزیز هستند.

با کمک مجموعه‌ های حرفه‌ ای، به‌ خوبی متوجه می‌شوید که کدام خدمات مربوط به رسیدگی به موها در تناسب با نیازها و خواسته‌هایتان هستند.

انتخاب درست با کمک هاویرا

در مجموعه زیبایی هاویرا، از کوتاهی مو متناسب با چهره و فرم هندسی صورت بهره‌ مند شوید، موها را با مواد با کیفیت و آخرین متد روز رنگ کنید، خیال تان بابت استایلینگ جذاب‌ تر راحت باشد و از خدماتی مانند: کراتینه و انواع تراپی، تقویت مو و از همه مهمتر رفع مشکلات مربوط به کف سر از قبیل: شوره، پوسته، سوزش و خارش کف سر و قطع ریزش مو استفاده کنید.

هاویرا از مجموعه‌های موفقی است که امکانات متنوع زیبایی و آرایشی از جمله خدمات مو در کرج را به‌طور حرفه‌ای در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

سالن زیبایی حرفه­ ای هاویرا در عرصه خدمات زیبایی و آرایشی از نام‌های قابل ‌اعتمادی است که با تکیه بر دانش و تجربه در بخش‌های مختلف، خدماتی بروز و موفق ارائه می‌کند.