هیرکات یا کوتاهی مو

انواع کوپ در استایل مو (هیرکات یا کوتاهی مو)

کوپ، هیرکات یا کوتاهی مو از مهم‌ترین خدمات استایل مو در هر سالن زیبایی است. چه رنگ مو داشته باشید و چه موی شما نچرال و طبیعی باشد، کوتاهی خوب و حرفه­ای زیبایی مو شما را دو چندان کرده و در جلوه چهره شما خیلی تاثیر گذار است.

مدل های ژورنالی همیشه خاص بوده ولی به شرط این که توسط هیراستایلیست حرفه­ ای انجام شود.

انتخاب مدل مو تا حد زیادی به فرم صورت و حتی رنگ پوست شما بستگی دارد. مثلا در مدل موهای شلوغ باید دقت شود که صورت تیره به نظر نرسد.

فاصله چشم و ابرو و حتی اندازه پیشانی در انتخاب صحیح مدل مو و هیرکات یا کوتاهی مو موثر است. برخی خانم­ها موهای نازک و کم پشتی دارند.

در این حالت روش­هایی مانند پیتاژ به کم پشت­تر به نظر رسیدن موها دامن میزند. برای صورت­های کشیده مدل­های فانتزی و خرد شده که از کنار صورت باید آراسته شوند، توصیه نمی­شود. حتی اندازه گوش­ها در انتخاب مدل مو موثر است.

فرایند کوپ و کوتاهی مو در مرکز زیبایی ما در چند مرحله حرفه‌ای و گام به گام بر اساس  انتخاب مدل مناسب با چهره، حجم مو و سلیقه مراجعه کننده، استفاده از تجهیزات و وسایل به‌روز و صحیح و اجرای درست مدل روی موهای هر مراجعه کننده پیش می‌رود.

همچنین، موخوره­ گیری با موزو، قیچی و برس مخصوص از جمله روش­هایی هست که به زیباجویانی که تمایل ندارند قد موی خود را کوتاه کنند پیشنهاد می­شود.

مشاوره این بخش تخصصی از زیبایی شما یکی از کارهایی است که برای تکمیل زیبایی شما ارائه می دهیم.

خدمات کوتاهی انواع مدل­های روز و ژورنالی، در محیطی بهداشتی، توسط همکاران مجرب و باتجربه با بهره‌مندی از تجهیزات حرفه‌ای در سالن زیبایی هاویرا یک تجربه ناب است. کافی است یک بار امتحان کنید.