میکاپ و گریم تخصصی عروس

میکاپ و گریم تخصصی عروس

هر عروسی می‌خواهد بهترین ظاهر و احساس را در روز عروسی ­اش تجربه کند. اگر در بهترین روز زندگی‌تان بدنبال آرایشی بروز، ظریف و بی نقص هستید ما به شما کمک می‌کنیم تا رؤیایتان را به واقعیت تبدیل کنید. تخصص میکاپ آرتیست‌ های سالن زیبایی هاویرا، میکاپ و گریم تخصصی عروس و متعادل­سازی صورت با حفظ فرم اصلی چهره شماست. به ما فرصت دهید تا با تعهد و خوش قولی در محیطی آرام و به دور از استرس، زیباترین چهره را برای زیباترین عروس رقم بزنیم.

خدمات عروس در سالن زیبایی هاویرا شامل گریم و میکاپ، شنیون، رنگ و لایت کردن مو، اضافه کردن مو، پاکسازی پوست، خدمات ناخن و مژه، فون بدن، اپیلاسیون و… می‌باشد که با توجه به پکیج انتخابی شما، این خدمات متفاوت خواهد بود.

در میکاپ و گریم تخصصی عروس، باید ضمن شناخت نقاط ضعف و قوت چهره، زیبایی‌های صورت را برجسته نمود و عیوب آن را برطرف کرد تا با آرایشی متعادل، زیبایی صورت چندین برابر شود. میکاپ آرتیست‌های حرفه‌ای ما با تمام مهارت و بکارگیری تکنیک­های خاص، ضمن در نظر گرفتن به روزترین متدهای آرایشی و با استفاده از بهترین برندهای روز دنیا، متناسب با اجزای صورت شما، برایتان چهره‌ای رویائی و خاص خلق خواهند کرد.