لایت و رنگساژ مو

انواع لایت و رنگساژ مو

امروزه به جای رنگ کردن کامل مو از تکنیک‌های لایت و رنگساژ مو استفاده می‌کنند. طیف مشترک تمامی این تکنیک‌های رنگ مو، دکلره کردن مو است که از ساقه موها را روشن می‌کند. لایت مو با فویل و کلاه دو روش انجام این تکنیک است.

در این تکنیک‌ها می‌توانید از رنگ‌های دائم، فانتزی و رنگساژها روی دکلره انجام دهید.

لایت نوعی رنگ آمیزی بخشی از مو به صورت تکه‌ای است. امروزه به جای رنگ کردن کامل موها از انواع لایت مو جدید استفاده می‌کنند که تغییر و تفاوتی جالب در صورت شما ایجاد می‌کند. مدل لایت مو انواع مختلف و متنوعی دارد که براساس سلیقه شما، خلاقیت آرایشگر و سبکی که به چهره‌تان می‌آید، انتخاب می‌شود.

در واقع در تکنیک لایت مو خاص بسته به رنگ پوست و سلیقه مشتری از رنگ‌های گرم نظیر کرم طلایی، کاراملی، مسی، ماهاگونی و .. یا رنگ‌های سرد همانند دودی، زیتونی و یخی استفاده می‌شود.

رنگساژ مو چیست ؟

رنگساژ مو نیز قطعا فرایندی به شدت تاثیر گذار بر روی موهاست. ترکیب مواد شیمایی و دکلره  با درصد آمونیاک بر روی مو می‌تواند موها را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

فرآیند رنگساژ زمانی دچار نگرانی خواهد شد که موهای شما زیبا رویان از قبل به شدت آسیب دیده باشد برای مثال موها اگر دچار خشکی و ضعف، موخوره و یا آسیب­های شدید باشند باید قبل از رنگساژ بستر احیا و تقویت و یا درمان برای موها انجام داد که در قسمت احیاء و ترمیم موهای آسیب دیده راه حل‌های حل این مشکلات توضیح داده شده است.

انجام پروتئین تراپی، پلکس و یا بوتاکس درمانی از یک ماه الی دوماه قبل از رنگساژ به شدت پیشنهاد می‌شود تا مو کمتر دچار آسیب­های شیمایی و خشکی شود.

در این بازه بهتر است مراقبت‌های هوم کر صورت گیرد تا اثرات درمانی به قوه خود باقی بماند. در واقع، انجام مراحلی مانند تغذیه مناسب، مراقبت از مو، استفاده از محصولات مراقبتی مخصوص و اجتناب از استفاده اضافی از حرارت و مواد شیمیایی، می‌تواند به حفظ سلامت و زیبایی موها کمک کند.

متخصصان ما در مرکز هاویرا، از ترکیب و بکارگیری روش‌های مختلف برای ساخت ترکیب رنگ مو، مدل‌های متنوعی از لایت مو را برای شما ایجاد می‌کنند که با هر کدام زیبایی منحصر بفردی در چهره شما بوجود خواهد آمد.

ما در مرکز زیبایی هاویرا، ضمن استفاده از متریال رنگ مو و دکلره صددرصد اورجینال و باکیفیت، جدیدترین متدهای این تکنیک را با روش‌های بروز برای شما اجرا می‌نماییم. ما در این مرکز انواع لایت مو را با بهترین و منصفانه­ ترین قیمت با استفاده از بهترین مواد و متریال مصرفی برای شما انجام می‌دهیم.