رنگ مو

رنگ مو

رنگ مو یکی از پرطرفدارترین متدهای آرایش موی سر در میان بانوان است که با تغییراتی هرچند کوچک، استایل شما را منحصربفرد و متنوع می‌کند.

شاید واژه رنگ مو و یا انجام آن برای برخی از زیباجویان عزیز، به نظر ساده و بسیار آسان و راحت باشد.

درست است که برای بسیاری از افراد این واژه یا عبارت خیلی ملموس و راحت به نظر می­رسد و یکسری از خانم­ها در منزل نسبت به این کار اقدام می ­کنند.

اما باید بدانید که حتی برخی از مدل­های ساده و تک رنگ را باید با دقت بالا در منزل نیز اجرا کرد. در غیر این صورت موهای رنگ شده خیلی زود دچار آسیب می­شوند و وز و خشک خواهند شد.

نکات مهم انتخاب رنگ برای مو

با توجه به اینکه در رنگ ویژه ی مو از مواد شیمیایی حاوی آمونیاک استفاده می ­شود، به همین دلیل نباید بدون دانش و تخصص نسبت به استفاده از آن­ها اقدام کنید.

آمونیاک موجود در رنگ کوتیکول­های مو را جدا می­کند و به همین دلیل است که مواد رنگی امکان نفوذ به داخل تارهای مو را پیدا می­کنند.

در استفاده از هر نوع رنگ برای مو، ابتدا باید اطمینان حاصل نمایید که مواد مورد استفاده شما را دچار حساسیت آلرژیک نکند و سلامتی شما را دچار مخاطره نکند.

تناسب بین رنگ پوست با تناژ رنگ انتخابی نیز از جمله اقدامات و گام­های مهمی هست که می­تواند زیبایی شما را دو چندان افزایش یا برعکس کاهش دهد.

اگر این تناسب رعایت نگردد چهره شما نه تنهایی زیبایی و  جذابیت خود را از دست می­دهد بلکه ممکن است سن شما را نیز  بیشتر نشان دهد که این مسئله برای خانم­ها اصلا خوشایند نیست.

بنابراین انتخاب رنگ­های گرم یا سرد، متناسب با رنگ چوست، فرم چهره و سن شما، چنانچه اصولی باشد دیگر هیچ گونه نگرانی نخواهید داشت. و علاوه بر این احتمال آسیب به ساقه مو به حداقل ممکن کاهش می­یابد.

با سپردن این اقدام زیبایی به همکاران حرفه­ ای ما و اطمینان حاصل نمودن از استفاده از بهترین متریال و مواد مصرفی، زیبایی خود را به ما بسپارید.