درمان مشکلات کف سر

آنالیز و تعیین درصد آسیب ریشه و ساقه مو و کف سر (اسکالپ سر) و درمان مشکلات آن

در انستیتو زیبایی هاویرا، علاوه بر خدمات زیبایی که برای بهتر جلوه دادن موی خود دریافت می­کنید، می­توانید از خدمات درمانی این لاین از جمله درمان کف سر بهره ­مند شوید.

اسکراپ اسکالپ از جدیدترین متدهای مربوط به رفع مشکلات پوست سر است که به صورت بسیار تخصصی و حرفه­ای در این مجموعه انجام می­پذیرد.

پوست کف سر هم مانند سایر اندام­های بدن، در اثر مسائلی مانند ژنتیک و محیط می­تواند دچار آسیب­هایی از قبیل خشک یا چرب شدن، پوسته پوسته شدن، سوزش و خارش و حتی ریزش مو شود.

با اقدامات تخصصی که در این مجموعه صورت می­پذیرد با آنالیز اصولی کف سر ابتدا به بررسی عوامل ایجاد کننده معضل مربوط به کف سر پرداخته می­ شود و پس از آن با شناخت و تشخیص درست علت، با استفاده از روش­های کاملا غیرتهاجمی به درمان و رفع مشکل پرداخته می­شود.

مشکلات کف سر

مشکلات کف سر یا اسکالپ می­ تواند شامل خشکی کف سر باشد که همین خشکي اگر درمان نشه می­تواند مشکلاتی مثل خارش، پوسته پوسته شدن، اگزما و حتی پسوریازیس را بدنبال داشته باشد.

مشكل بعدي چربی بیش از حد پوست سر هست که این چربي باز اگر درمان نشود می­تواند منجر به مشکلاتی نظیر نازكي تار مو، ریزش تار به تار یا حتي سكه­اي، فولیكولاريوم، DHT  هم بشود.

مشكل بعدي اسکالپ ریزش­ هاي مو هست که باز خودش به چند دسته تقسیم می­ شود. مشکل دیگر اسکالپ مربوط به افزایش رشد مایلدها یا قارچها و باکتریها کف سر هست که نیاز به سم زدایی کف سر است.

البته در خصوص درمان تمامی مشکلات کف سر (اسکالپ) تا رسیدن به نتیجه قطعی همراهی کلاینت عزیز می­تواند تسریع کننده باشد.

در بخش مقالات، به صورت کاملا تخصصی به این مهم پرداخته می­شود. با ما همراه باشید.

با کمک مجموعه‌ های حرفه‌ ای، به‌ خوبی متوجه می‌شوید که کدام خدمات مربوط به رسیدگی به موها در تناسب با نیازها و خواسته‌هایتان هستند.

انتخاب درست با کمک هاویرا

در مجموعه زیبایی هاویرا، از کوتاهی مو متناسب با چهره و فرم هندسی صورت بهره‌ مند شوید، موها را با مواد با کیفیت و آخرین متد روز رنگ کنید، خیال تان بابت استایلینگ جذاب‌ تر راحت باشد و از خدماتی مانند: کراتینه و انواع تراپی، تقویت مو و از همه مهمتر رفع مشکلات مربوط به کف سر از قبیل: شوره، پوسته، سوزش و خارش کف سر و قطع ریزش مو استفاده کنید.

هاویرا از مجموعه‌های موفقی است که امکانات متنوع زیبایی و آرایشی از جمله خدمات مو در کرج را به‌طور حرفه‌ای در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

سالن زیبایی حرفه­ ای هاویرا در عرصه خدمات زیبایی و آرایشی از نام‌های قابل ‌اعتمادی است که با تکیه بر دانش و تجربه در بخش‌های مختلف، خدماتی بروز و موفق ارائه می‌کند.