احیاء و ترمیم موهای آسیب دیده

تقویت ریشه مو، ویتامینه ساقه مو و آبرسانی به آن از اقداماتی است که در حوزه مراقبت مو و ترمیم مو های آسیب دیده انجام می­ شود.

علت آسیب و نیاز به ترمیم مو

موی انسان یک بافت زنده است و نیاز به مراقبت و تغذیه دارد. در اثر شستشو با مواد نامرغوب، حرارت­های مداوم و بیش از اندازه در سشوار و اتوی مو، دکلره، رنگ کردن­های غیر اصولی و… آسیب هایی به مو وارد می شود و ترمیم مو ها تنها با رژیم ­های غذایی و ویتامین­ها ممکن نیست.

روش های ترمیم مو

در این شرایط از طریق احیاء و ویتامینه و پروتئینه کردن مو با تقویت ساختار مو، حالت زیبای موها را به شما برمی گردانیم حتی زیبا تر از روز اول.

از دیگر اقدامات مهم که در این مجموعه می­توانید از آن بهره­ مند شوید اسکراپ اسکالپ و رفع مشکلات مربوط به کف سر هست که به صورت کاملا تخصصی صورت می­پذیرد و بخش مهمی از نگرانی­های شما در خصوص رفع انواع شوره و پوسته کف سر، سوزش و خارش کف سر و ریزش مو برطرف می­شوید.

با کمک مجموعه‌ های حرفه‌ ای، به‌ خوبی متوجه می‌شوید که کدام خدمات مربوط به رسیدگی به موها در تناسب با نیازها و خواسته‌هایتان هستند.

انتخاب درست با کمک هاویرا

در مجموعه زیبایی هاویرا، از کوتاهی مو متناسب با چهره و فرم هندسی صورت بهره‌ مند شوید، موها را با مواد با کیفیت و آخرین متد روز رنگ کنید، خیال تان بابت استایلینگ جذاب‌ تر راحت باشد و از خدماتی مانند: کراتینه و انواع تراپی، تقویت مو و از همه مهمتر رفع مشکلات مربوط به کف سر از قبیل: شوره، پوسته، سوزش و خارش کف سر و قطع ریزش مو استفاده کنید.

هاویرا از مجموعه‌های موفقی است که امکانات متنوع زیبایی و آرایشی از جمله خدمات مو در کرج را به‌طور حرفه‌ای در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

سالن زیبایی حرفه­ ای هاویرا در عرصه خدمات زیبایی و آرایشی از نام‌های قابل ‌اعتمادی است که با تکیه بر دانش و تجربه در بخش‌های مختلف، خدماتی بروز و موفق ارائه می‌کند.