بافت مو

بافت مو

یکی از روش­ های آرایش و استایل مو، بافت مو است. انتخاب نوع بافت نیز به فرم سر و کشیدگی صورت بستگی دارد. بافت مو هم نوعی هنر است و هم یک فن تخصصی.  بافت مو سابقه­ای طولانی دارد و از سال­های دور در سرتاسر دنیا به عنوان روشی برای جمع کردن موها استفاده می­ شده است.

امروزه مدل­های زیادی برای بافت­های مختلف به وجود آمده که برای انواع موهای بلند و کوتاه به کار می­رود و زیبایی مو را چند برابر می­کند.

در برخی شرایط از مهره­ها و بندهای رنگی (کاموا) نیز برای تزئین بافت­ها استفاده می­ شود. در خیلی از مدل­های شینیون هم بافت کاربرد دارد و به عنوان بخشی از تزئین مو در نظر گرفته می­ شود.

جمع کردن موها برای خانم ­ها و در بازه­ های طولانی که امکان رسیدگی به موها وجود ندارد نیاز بیشتری را پوشش می­دهد چرا که بدون آسیب رساندن به ساقه و ریشه مو، شکنندگی و حتی موخوره می­توان موها را با حالتی زیبا جمع کرد.

یکی از انواع بافت مو که شاید بیشتر شنیده باشید، بافت کف سر یا بافت افریقایی است. این مدل بافت برای مواردی استفاده می شود که زیباجو بخواهد مدت طولانی تری بافت را روی سر خود نگه دارد.

برخی از حالت­های بافت، با موهای رنگ شده و هایلایت جلوه بیشتری دارن دو چون در این حالت پیچ و تب و آرایش موها بیشتر نمایان می شود.

بافت موها چیزی فراتر از مدل ‌دادن به موها و آرایش آن­ها است. فرقی نمی‌کند که خواهان بافت موی تیغ‌ماهی روی موها هستید یا مدل‌های خاص‌تری نظیر بافت آفریقایی و پنج‌تایی یا … را می‌پسندید،

در هرحال در مجموعه ما به نتیجه دلخواهتان می‌رسید. بافت مو از آن دسته خدمات مو و زیبایی است که اگر نزد حرفه‌ای‌ها انجام نشود، بسیار دلسر دکننده خواهد بود و انرژی و بودجه‌تان را به‌هدر می‌دهد.

پس برای وقت و هزینه‌ای که می‌کنید، ارزش قائل شوید و از دوباره‌ کاری و چندباره ‌کاری در زمینه بافت مو در امان باشید.

خدمات بافت مو در سالن زیبایی هاویرا شامل:

بافت مو افرو، بافت مو جامایکا، بافت مو جامبو، بافت مو برزیلی، بافت مو کویین با گره معمولی و روسی (لایت و فول کاور)، بافت مو روسی، بافت مو مکزیکی، اکستنشن بافت، بافت  مو چهل‌گیس، بافت مو دندان موشی (لایت و فول کاور)، بافت مو کف سری، بافت مو فرانسوی، بافت مو هلندی با موی اضافه با گره ساده و روسی ، بافت مو آفریقایی با موی اضافه با گره ساده و روسی ، بافت مو کراس، بافت مو مارپیچ، لاین بافی مو، ظریف بافی مو و بیبی لاین، بافت مو تلی، بافت مو حصیری، بافت مو سه بعدی، بافت مو آبشاری ساده، بافت مو آبشاری حلقه، بافت مو آبشاری زنجیره، بافت مو چهارتایی آبشار، بافت مو چهارتایی زنجیره، بافت مو چهارتایی کف سر، بافت مو پنج تایی آبشار، بافت مو پنج تایی زنجیره، بافت مو پنج تایی کف سر، بافت مو شش تایی آبشار، بافت مو شش تایی زنجیره، بافت مو شش تایی کف سر، قد دادن به بافت مو، ریموو بافت و … می­باشد.

برای استفاده از خدمات استایلینگ مو در کرج در زمینه براشینگ و انواع فر مو، انواع شنیون و بافت مو، اکستنشن مو و دیزاین و مو آرایی مجموعه ما خدمات بی نظیری را به مشتریان ارائه می­دهد.

استایلینگ مو چیزی فراتر از کوپ و کوتاهی است که باید آن را به دست متخصصین باتجربه بسپارید که این موضوع در سالن زیبایی هاویرا با وجود همکاران حرفه­ای در زمینه استایلینگ مو محقق گردیده است.