اکستنشن مو

اکستنشن مو

موهای بلند و پر پشت آرزوی هر فردی است، به خصوص کسانی که به ظاهر خود اهمیت بیشتری می دهند، شاید برای داشتن چنین موهایی مجبور باشید که چند ماه به صورت مداوم وقت بگذارید اما بعضی از افراد بدون هیچ صبر و درنگی در عرض یک روز، آن را تجربه می­ کنند. خوشبختانه روش­هایی مثل اکستنشن مو خیلی زود ما را به این موهای زیبا می­رساند. با این کار مو در زودترین زمان به زیباترین حالت خود در می آید.

اکستنشن های مو، موهایی هستند که برای افزایش عمق و حجم موهای طبیعی به آن­ها اضافه می شوند و دارای انواع مختلفی هستند که می­توان با مشاوره و در نظر گرفتن نوع و جنس مو و هزینه بهترین و مناسب ترین نوع را انتخاب کرد.

این اکستنشن­ ها کاملا امن و بی­خطر هستند و امروزه افراد زیادی در سراسر جهان به این کار روی آورده­اند که علت اصلی این اعتماد آن­ها مخفی کردن مشکلاتی مانند ریزش مو ، نازکی و ضعیفی تارهای مو و حتی کچلی است.

استفاده از اکستنشن هیچ گونه محدودیت سنی ندارد و افراد در هر سنی قادر به استفاده از آن خواهند بود اما باید به نوع برندها و کیفیت آن­ها توجه داشت.

اکستنشن موی طبیعی و مصنوعی دو نوع هستند که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارا می­باشند. کاربردی‌ترین و پرطرفدارترین انواع آن ، شامل موارد زیر است :

  • اکستنشن مو گیره‌ای (کلیپسی)
  • اکستنشن مو با نوار چسب (چسبی)
  • اکستنشن دوخت
  • اکستنشن مو فیوژن یا لیزری
  • اکستنشن مو میکرو لینک (میکرو لوپ)
  • اکستنشن تکه‌ای

است که بر اساس نیاز مشتری و با مشاوره اصولی انجام هر کدام از این متدها در انستیتو زیبایی هاویرا امکانپذیر می­باشد.

مشاوره اکستنشن مو

مشاوره برای این بخش تخصصی از زیبایی شما یکی از کارهایی است که برای تکمیل زیبایی شما ارائه می دهیم.

خدمات تخصصی مو ، حالت دادن آن و انواع مدل­ های روز و ژورنالی، در محیطی بهداشتی، توسط همکاران مجرب و باتجربه با بهره‌مندی از تجهیزات حرفه‌ای در سالن زیبایی هاویرا یک تجربه ناب است. کافی است یک بار امتحان کنید.